Menu

    Linki sponsorowane

      Najwyżej oceniane
1. Radio TOK FM
2. Polskie Radio PR. 3
3. Śląskie Radio
4. Polskie Radio Program 1
5. Antyradio
6. Polskie Radio Program 2
7. Radio Roxy FM
8. Radio Złote Przeboje
9. Radio ESKA
10. Radio VOX FM

      Ebook
fenomen grozy w muzyce

   Najnowsze radio to Antyradio   Najnowsze radio to Antyradio


Dodaliśmy dla Was kanał Antyradio.


Polecane programy Antyradia:


  • „Pobudzenie” – poranna audycja radiowa prowadzona przez Łukasza „Ciechana” Ciechańskiego i Tomasza „Duno” Dunowskiego.
poniedziałek – piątek w godzinach 6.30 – 10.00

  • „Ostry dyżur” – prowadzenie Aleksander Ostrowski (Warszawa), Mariola Matuszczyk (Katowice) oraz Paweł Chowaniec (Kraków)
poniedziałek – piątek od 10.00 do 13.00

  • „Kastrologia” – audycja muzyczna prowadzona przez Tomasza Kasprzyka; w trakcie programu prezenter przedstawia utwory i nowinki muzyki gitarowej, a także opiniuje i analizuje wydarzenia muzyczne ostatniego tygodnia (Warszawa); w tym samym czasie z katowickiego studia nadawany jest program Mariusza  Smolarka, pt. „Sejsmologia” natomiast z krakowskiego „Godziny Szczytu” Rafała Żygiela.
poniedziałek – piątek od 13.00 do 16.00

  • „Odjechani” – nowości ze świata motoryzacji, opinie komentarze, testy i rady prezentują Joanna Zientarska, Włodzimierz Zientarski oraz Przemysław Frankowski
poniedziałek – piątek od 16.00 do 18.00

  • „Jah Jah Jah” – audycja poświęcona polskiej muzyce, w tym zapowiedzi płyt, relacje z koncertów i prezentacja młodych zespołów na żywo, prowadzona przez Przemysława Frankowskiego
poniedziałek – piątek od 18.00 do 20.00

  • „Testosteron” – program wieczorny którego gospodarzami są A. Cegielska oraz T. Siołek
poniedziałek w godzinach 21.00 – 00.00
niedziela w godzinach 14.00 – 17.00

  • „Makakart/Makakofonia” – autorska audycja wieczorna prowadzona przez Piotra „Makaka” Szarłackiego; w programie możemy posłuchać wywiadów z aktorami i muzykami, uzyskać informacje o koncertach oraz premierach płytowych, teatralnych; ważnym punktem audycji są także relacje z wernisaży, wystaw oraz pokazów prasowych filmów, które zagoszczą niebawem na ekranach kin.
środa - piątek w godzinach 21.00 – 00.00

  • „Latający talerz” – autorski program Pawła Lorocha, w trakcie którego obok świetniej muzyki możemy posłuchać dyskusji z  zapraszanymi do studia gośćmi.
sobota i niedziela od 10.00 do 14.00

  • „Antyweekend” – popołudniowa weekendowa audycja prowadzona przez Łukasza „Ciechana” Ciechańskiego i Tomasza „Duno” Dunowskiego.
sobota w godzinach 14.00 – 17.00

  • „Turbo Top” – rock'n'rollowa lista przebojów Antyradia
sobota w godzinach 17.00 – 20.00

  • „Kasprologia Magazyn” – weekendowy program autorski Tomasza Kasprzyka
niedziela w godzinach 17.00 – 20.00

  • „Wieczorne Rozmowy” – autorski program  Krzysztofa Dowgirda, w trakcie którego dziennikarz przeprowadza rozmowy ze swoimi gośćmi na temat ich doświadczeń życiowych
niedziela od 21.00 do 23.00

  • „Rzeźnia” – program muzyczny prowadzony przez Jarosława Giersa, skierowany do osób gustujących w ostrych brzmieniach.
niedziela od godziny 23.00 do 01.00


Najlepsze radia internetowe w sieci
radiaonline.com
@kontakt