Menu

    Linki sponsorowane

      Najwyżej oceniane
1. Polskie Radio PR. 3
2. Antyradio
3. Polskie Radio Program 2
4. Radio Roxy FM
5. Radio ESKA
6. Radio RMF FM
7. Śląskie Radio
8. Polskie Radio Program 1
9. Radio VOX FM
10. Radio TOK FM

      Ebook
fenomen grozy w muzyce

   Radio Planeta FM   Radio Planeta FMOceń radio
Aktualna ocena radia to: 3.5 Twoja ocena:        Jeśli ktoś pamięta Radiostację, od razu kojarzy się imprezowe radio, a mianowicie Radiostacja. To dzisiaj wie, że to Planeta FM.
        Historia radia jest nieco zawiła. Generalnie Planeta istnieje od lutego 2002 roku, należy do grupy radiowej Eurozet. W jej skład wchodzi Radio Zet, Chilli Zet, Radio Plus.
        Stacja nadaje w czterech, dość różniących się od siebie profilach programowych. Na przykład Warszawa i Łódź, są ukierunkowane na muzykę elektroniczną i r'n'b.
Natomiast Katowice, Bielsko – Biała i Opole to przede wszystkim na muzykę pop i r'n'b oraz Eurotrance. Poznań to głównie house, a obecnie pojawia się na jej antenie coraz więcej utworów, popularnych w stacjach mainstreamowych.
Ostania już grupa, to Kielce, Konin, Olsztyn, Mazury to muzyka w przeważającej mierze lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
      Ogólnie rzecz ujmując to idealna stacja dla imprezowiczów. Znajdziecie wszystkie informacje na temat bieżących i szykujących się imprez. Słuchaczami, niezależnie od wieku są ludzie, którzy lubią posłuchać muzyki w przeróżnych klimatach, na przykład klubowych brzmieniach i dobrze się przy nich pobawić...

pokaż cały tekst >>>
Komentarze
Nick:*
Email:
* <-
Komentarz:*
Najlepsze radia internetowe w sieci
radiaonline.com
@kontakt